KAARAL ( VLASOVÁ KOSMETIKA ) - NOVINKA V KADEŘNICTVÍCH STUDIA BELLE

Studio Belle jako první v Brně používá vysoce kvalitní přírodní profesionální vlasovou kosmetiku KAARAL. Kompletní sortiment, který v našem salonu používáme je bez chemických konzervantů - parabenů, včetně vlasových barev. Naše produkty nezpůsobují alergie vyvolané těmito látkami, ani nepodporují vznik alergií. Unikátní složení výrobků založené výhradně na vysokém podílu přírodních léčivých složek. Nejnovější technologie výroby.

http://files.studio-belle-horni-herspice.webnode.cz/200001224-279ee28982/sta%C5%BEen%C3%BD%20soubor.png 

  •  Při pravidelném barvení našimi barvami dochází ke znatelnému zkvalitňování a zpevňování vlasu.
  •  Vysoký stupeň ochrany vlasů před ultrafialovým zářením, teplem při vysoušení a dalšími vnějšími agresívními vlivy.
  •  Všechny barvy Kaaral poskytují 100% krytí šedivých vlasů.

 

STUDIO Belle Kšírova 217, Brno založilo RACÍČKA - hlídání dětí :-)

Myšlenka založení Racíčka zaměřeného na hlídání dětí, plného zábavného programu - vznikla na základě častého řešení našich klientů Studia Belle. Tradiční otázkou rodičů, kteří chtějí navštívit naše studio je: " kdo se mi postará o moje zlatíčko, když si chci užít služeb, které Studio Bell nabízí?" 

Otevírací doba Racíčka je od 7.00 - 17.00 hod, hlídání je možné využívat nepravidelně, ale také každodenně, stejně jako když dáváte dítě do školky. Hlídání dětí můžete samozřejmě využívat i když nejste klienty našeho studia. Racíček je otevřen pro všechny děti, kteří si chtějí užít jeho zábavný program. 

A pro klienty STUDIA Belle, Kšírova 217, Brno - Horní Heršpice (www.studiobelle.cz) bude nyní jednoduché užít si služby, v kterékoliv denní době naprosto bez starostí. Děti si pohrají,  maminka či tatínek si ve Studiu Belle odpočinou a využijí všech objednaných služeb. Všichni členové rodiny pak budou odcházet spokojeni, rodiče - např. díky trendy účesu, děti se něčemu novému naučí nebo poznají nové kamarády!!! 

Ovšem pozor, připravte se, že nyní častěji doma uslyšíte: "Mami, kdy půjdeš zase na manikúru?" nebo "Tati, nechceš jít dneska, zítra i pozítří na masáž?" či jednoduše "Vstávat, je ráno, jdeme do Racíčka!"

 

Více si můžete přečíst na FB Racíček - hlídání dětí Brno a www.racicek.cz