RACÍČEK - hlídání dětí Brno

STUDIO Belle Kšírova 217, Brno založilo RACÍČKA - hlídání dětí Brno :-)
Myšlenka založení Racíčka zaměřeného na hlídání dětí, plného zábavného programu - vznikla na základě častého řešení našich klientů Studia Belle. Tradiční otázkou rodičů, kteří chtějí navštívit naše studio je: " kdo se mi postará o moje zlatíčko, když si chci užít služeb, které Studio Bell nabízí?" 
 
Otevírací doba Racíčka je od 7.30 - 17.00 hod, hlídání je možné využívat nepravidelně, ale také každodenně, stejně jako když dáváte dítě do školky. Hlídání dětí můžete samozřejmě využívat i když nejste klienty našeho studia. Racíček je otevřen pro všechny děti, kteří si chtějí užít jeho zábavný program. 
 
A pro klienty STUDIA Belle, Kšírova 217, Brno - Horní Heršpice (www.studiobelle.cz) bude nyní jednoduché užít si služby, v kterékoliv denní době naprosto bez starostí. Děti si pohrají,  maminka či tatínek si ve Studiu Belle odpočinou a využijí všech objednaných služeb. Všichni členové rodiny pak budou odcházet spokojeni, rodiče - např. díky trendy účesu, děti se něčemu novému naučí nebo poznají nové kamarády!!! 
 
Ovšem pozor, připravte se, že nyní častěji doma uslyšíte: "Mami, kdy půjdeš zase na manikúru?" nebo "Tati, nechceš jít dneska, zítra i pozítří na masáž?" či jednoduše "Vstávat, je ráno, jdeme do Racíčka!"
 
Více si můžete přečíst na:
FB Racíček - hlídání dětí Brno
 
Na Vaše otázky moc rád odpoví tým Racíčka
tel.: 775 44 22 66
mail: racicek.ksirova@gmail.com