3 MAX Technologie

3 MAX Technilogie je nejprogresivnější technologií současnosti pro tvarování těla, která díky dokonalému řešení využívá jednu, dvě nebo všechny tři základní funkce během jednoho ošetření - ULTRAZVUKOVOU KAVITACI, RADIOFREKVENCI a PODTLAK (vakuová masáž).

Ultrazvuková kavitace pracuje na základě působení ultrazvukových vln, které kombinují kavitační energii a termální efekt, zejména v hlubokých podkožních vrstvách. Po kavitačním ošetření následuje radiofrekvenční  ošetření spojené s působením podtlaku, které zajišťuje dokonalý efekt ve svrchní vrstvě pokožky, v této části ošetření dochází současně k lymfatické drenáži. 
 

Při využívání 3MAX technologie získáváme výsledek ve všech vrstvách pokožky.

Účinky 3 MAX technologie

  • výraznéáredukce tukových polštářků
  • zrychlení metabolismu
  • stimulace kolagenových vláken a následné tvorby kolagenu
  • viditelný a dlouhotrvající efekt

Funkce 3 MAX Technologie

  • ULTRAZVUKOVÁ KAVITACE
Kavitace je proces, při kterém ultrazvuková vlna vytváří v tukové buňce mikrobubliny, které se postupně zvětšují. Pomocí tohoto principu dochází k narušení integrity tukové buňky. Narušená tuková buňka se rozpadá a uvolňuje se tuk. Ultrazvuková kavitace je určena na hluboko uložené tukové buňky, jejichž strukturu dokáže dokonale narušit.
 
  • MULTIPOLÁRNÍ A BIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCE S FUNKCÍ PODTLAKU
Inovovaná multipolární radiofrekvence dodá tepelnou energii hluboko do podkožní vrstvy a zároveň současnou aplikuje elektromagnetické vlny, které podpoří procesy vytváření nového kolagenu stimulací kolagenových vláken. Tímto způsobem dosáhnete vynikajících výsledků při léčbě celulitidy a liftingu pokožky.
 
  • BIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCE
Hlavice bipolární radiofrekvence působí jak na povrchovou vrstvu pokožky, tak i na hlubší podkožní vrstvy (cca 5-10 mm) a zároveň podporuje zrychlení metabolismu. Kombinovaná radiofrekvence a podtlaková masáž výrazně zlepšuje stav celulitidy a celkový vzhled pokožky. Dochází k výraznému liftingu pokožky. Udržovací procedury zajistí dlouhodobý výsledek a spokojenost klientů.
 

Ceník

 
 

Objednávka