Bělení zubů

V dnešní době jsou krásné bílé zuby velmi žádané. Estetický nedostatek, jako jsou nažloutlé či zašedé až zčernalé zuby, jejich majitele trápí. Někdy mohou být zuby tmavěji zbarvené přirozeně již od prořezání, jinkdy je na vině životní styl - pití zabarvujících nápojů (černý čaj, káva, červené víno, colové nápoje), kouření nebo i žvýkání tabáku.
 
V našem Studiu Belle vám nabízíme jednoduché řešení spočívající v bělení zubů.

Jak probíhá bělení zubů?

 1. Na začátku vybereme odstín barvy, který je nejblíže k momentální barvěvašich zubů. Tento vybraný vzorek odložíme, abychom ho mohli později porovnání s barvou vašich zubů po bělení.
 2. Z bělící sady dostanete vlhčený ubrousek nasycený aktivačním sprejem, s nímž si důkladně vyčistíte zuby.
 3. Následně dostanete nově vybalenou silionovou vložku s 1/3 bělícího gelu. Tuto silikonovou vložku si vložíte do úst.
 4. Tento proces zopakujeme ještě 2x. Tedy během jednoho sezení provedeme 3 ošetření po 15 minutách.
 5. Výsledek bělení si potom ověříme porovnáním odloženého vzorku s původní barvou Vašich zubů a novým odstínem, který jste získali bělením.

 

Bělící balíček - 3x15 minut-2 900 Kč

Efektivní, rychlý, spolehlivý a bezpečný kosmetický výrobek na bělení zubů. Šetrná formule bez peroxidu s účinnou látkou bikarbonátem zajišťuje bělení zubů. Produkty v balíku obsahují esenciální oleje z máty peprné a máty klasnaté, které zabezpečují svěžest při používání. 
 
Složení bělícího přípravku je v souladu s kosmetickými normami EU a zabezpečuje jednoduché a bezbolestné bělení zubů. Při dodržení návodu na použití nedochází k nežádoucím účinkům na zuby a dásně.

Použijete-li tento produkt, budou mít vaše zuby o několik stupňů bělejší barvu, než měly původně.

 

Na co se nejčastěji ptáte

 • Co je to bělení zubů?
Bělení zubů je proces, při kterém se pomocí různých fyzikálních nebo chemických metod snažíme dosáhnout zesvětlení (vybělení) povrchu zubů. Bělení zubů je možné dosáhnout různými metodami a jejich kombinací.

 • Proč se mi zabarvují zuby?
Zbarvení zubů může mít více příčin: barviva, obsažená v různých pokrmech a nápojích (káva, čaj, červené víno, umělá barviva, resp. tabák), se „vsáknou“ do zubní skloviny. Toto zabarvení je pomocí bělícího výrobku snadno odstranitelné. Dědičné zabarvení zubů se bělením odstranit nedá.

 • Komu se nedoporučuje bělení zubů?
Bělení zubů se neaplikuje v následujících případech:
 • Po stomatochirurgickém zákroku
 • Při radioterapii
 • Během těhotenství a kojení
 • V případě nošení rovnátek
 • U osob s poškozenými zuby (zlomený, zkažený zub, poškozené sklovina atd.)
Bělení se doporučuje u dospělých, u dětí do 3 let je zakázané.

 • Je bělení zubů bezbolestné a má nějaké vedlejší účinky?
Bělící gel obsahuje v malém množství výtažek z máty peprné, proto má silně mentolovou chuť. To nepůsobí problém a pocit chladu, způsobený mentolem (peprmintem) postupně mizí (jako při použití zubní pasty). Kromě toho žádné jiné vedlejší účinky nejsou.

 • O kolik odstínů budou moje zuby bělejší?
Efektivnost bělení zubů je u každého individuální, záleží na původní barvě zubů, na způsobu života (káva, čaj, červené víno, kouření, uměla barviva). Po aplikaci bělícího gelu jsou zuby minimálně o 3, maximálně o 11 odstínů bělejší, průměrný výsledek je 5-6 odstínů.

 • Jak dlouho výsledek vydrží?
To záleží na každém jednotlivci, resp. na způsobu jeho života a stravování. Bělící účinek vydrží průměrně 2-4 měsíce.

 • Na co je třeba dát pozor po bělení zubů?
Po bělení zubů se doporučuje nejméně 2 hodiny nejíst, nepít (kromě vody) a nekouřit, protože by to mohlo značně ovlivnit očekávaný výsledek.

 • Je bělení zubů bezpečné?
Při přesném dodržování postupu je technika bělení  naprosto bezpečná. Naše produkty mění pouze barvu zubní skloviny, účinné látky nepronikají dovnitř zubů. Bělení zubů nemá škodlivý vliv na dásně, nepoškozuje zuby a zubní sklovinu, nezpůsobuje citlivost zubů.

 

 • Má výrobek bělící účinek na plomby, umělé zuby a korunky?
Na zuby, které nemají přirozený charakter (umělé zuby, korunky) nebo na odumřelé zuby, má bělící výrobek účinek velmi omezený. Bělením se docílí pouze původní barvy.

 • Čím se liší metoda u nás od metody zubního lékaře?
Zubní lékař používá bělící prostředek s vysokým obsahem peroxidu vodíku, před jehož aplikací je nutné kompletní vyšetření stavu zubů a ústní dutiny. Prostředky s vysokou koncentrací peroxidu může používat výlučně lékař nebo se používají pod lékařskou kontrolou. Produkty u nás jsou volně prodejné a nemají žádné nepříznivé účinky na zuby nebo dásně.
 

 

Objednávka