Brazilský keratin

KRÁSNÉ, ZDRAVÉ VLASY 

 

Brazilský keratin je světový hit pro zdraví Vašich vlasů. Krásné, zdravé, hladké, lesklé a rovnější vlasy již pro Vás nemusí být pouze snem.

 

 

Brazilský keratin je revoluční produkt, který nabízí řešení pro kadeřavé (kudrnaté, vlnité), poškozené, nezdravé, matné a neodborně opečovávané vlasy. Aplikace Brazilského keratinu na Vaše vlasy je pomůže změkčit, vrátit jim lesk, rozzářit je a dočasně narovnat. Vaše vlasy se díky Brazilskému keratinu necuchají, každodenní úprava vlasů je otázkou 10 minut. Tento efekt přetrvává 3 – 4 měsíce.

 

Brazilský keratin nepoužívá žádné chemikálie k otevření a uzavření vlasových kutikul. Proniká do vlasů, opravuje vnitřní poškození a vytváří ochrannou vrstvu proti dalšímu poškození. Brazilský keratin má nižší pH než obyčejná voda! A co je keratin? Keratin je přírodní látka, která je obsažena přibližně 88% ve vašich vlasech.

 

Brazilský keratin je vhodný pro všechny typy a druhy vlasů, pro vlasy poškozené i pro vlasy zdravé. Poškozené vlasy Brazilský keratin regeneruje a opravuje jejich vnitřní strukturu. U zdravých vlasů vytváří ochrannou vrstvu proti případnému poškození. Chrání vlasy například před poškozením sluncem nebo mořskou vodou. Tento jedinečný produkt je vhodný nejen pro ženy, ale také pro muže a děti od 14 let. Je určen pro všechny, kteří chtějí mít krásné, zdravé a lesklé vlasy.

 

 

Způsob aplikace v salonu

  • Vlasy umyjeme čisticím šamponem  a vysušíme ručníkem. Nepoužíváme již žádný kondicionér. 
  • Vlasy vysušíme z 80% fénem při střední teplotě a rozdělíme do 4 sekcí. 
  • Do jednotlivých sekcí postupně štětečkem naneseme keratin 0,5 cm od kořínků vlasů (neaplikuje se přímo na pokožku hlavy) a pak vlasy rozčešeme jemným hřebenem, aby se keratin nanesl rovnoměrně. 
  • Vlasy vysušíme fénem o střední teplotě zcela do sucha. 
  • Poté použijeme na vlasy v jednotlivých sekcích keramickou žehličku zahřátou na 230°C. 
  • Opakujeme 10x - 12x v každé sekci až budou vlasy lesklé a rovné. 

Celý proces ošetření trvá pouhé 2 hodiny. 

 

 

Upozornění pro zákazníky - vlasy se můžou umýt až po 3-4 dnech po aplikaci a nesmí se v této době nosit sepnuté. Pro zachování nejlepšího výsledku používejte hydratační šampon a kondicionér doporučený v kadeřnictví, které neobsahují chlorid sodný.

Výrazněji poškozené (melírované) kadeřavé vlasy jsou ozdravené, ale nemusí být po ošetření úplně rovné. V případě, že chcete docílit ještě rovnějších vlasů, měli byste tento proces opakovat. 

 

 

 

Ceník

 
 

Objednávka