Face lifting

Díky face liftingu se zbavíte ochablé pleti a získáte dokonalejší tvar obličeje. Face lifting nebo-li obličejová radiofrekvence je neinvazivní technika, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie, která koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkově zdokonaluje tvar obličeje.
 
Radiofrekvence selektivně aplikuje energii do pokožky, aniž by ji jakkoliv poškodila. A tato energie aktivně bojuje proti ochablosti pleti.
 

Pro koho je ošetření ideální

  • Osoby s mírně ochablou pokožkou obličeje, krku a dekoltu, které chtějí zlepšit svůj vzhled, aniž by se musely uchýlit k chirurgickému zákroku.

Průběh ošetření

  1. Nejprve odlíčíme a tonizujeme Vaši pokožku. 
  2. Poté provedeme radiofrekvenční ošetření pomocí speciální hlavice. 
  3. Pro podporu výsledků na závěr každého sezení aplikujeme speciální kosmetická séra.

Výsledky ošetření

Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pleti. Efektu je dosahováno postupně, vypnutí poznáte přibližně po 1 měsíci od ošetření a výsledky jsou znatelné po dobu přibližně 2 let
 
Po podstoupení tohoto typu procedury může být pokožka lehce začervenalá. Začervenání samovolně zmizí po krátké době.

Radiofrekvence se může kombinovat s jinými druhy ošetření jako např. pulzním světlem (fotoomlazení), které zlepšuje texturu pleti a odstraňuje drobné skvrnky. Také je doporučována kombinace s neinvazivní mezoterpaií, která pokožku hydratuje, čímž prodlužuje výsledky radiofrekvenční kúry. 
 
Každá z těchto procedur se podstupuje v jiném časovém horizontu s tím, že dobře naplánovaný sled ošetření napomáhá dosažení celkového excelentního omlazení obličeje.

Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po zákroku se zákazník může vrátit zpět do běžného života.


Frekvence a počet ošetření

Počet potřebných ošetření záleží na stavu pokožky jednotlivých klientů a na požadovaném účinku. Všeobecně se však doporučuje prodělat 4-6 procedur, přičemž by mezi nimi měla být pauza 7-14 dní. Následná udržovací ošetření umožňují zachování a prodloužení dosažených výsledků. Velkou výhodou je, že není kontraindikováno opalování za podmínky, že klient používá vhodný opalovací přípravek.
 
 

Objednávka