Pro muže

Poradíme vám, jak by měl vypadat styl úspěšného muže v této uspěchané době.Ve Studiu Belle se dokážeme postarat nejen o ženy a děti, ale také o muže. Vyberte si z nabízených kosmetických služeb a nechte se hýčkat.

Kosmetika pro muže

Reakce na váš vzhled a osobnost začínají už tím, jak vypadá vaše pleť, oči, ústa a také vlasy, které tvoří rámec vašeho obličeje. Musíme o sebe a svoji pleť pečovat, jelikož pokožka obličeje je neustále vystavována spoustě vlivů.

Střídáme pobyt v horku a chladu, v prostředí vlhkém i suchém, v budově či venku. Střídání počasí, změny prostředí a osvětlení mají na stav a vzhled pokožky svůj dopad.

Většině mužů na tom donedávna příliš nezáleželo. Nebylo totiž považováno za „chlapské“, jak se říká, starat se o to, jak vypadá pleť, když člověk pracuje na statku nebo u moře, za každého počasí venku, vystaven nelítostným přírodním živlům. Nikdo ale se nezabýval škodami, které na mužské pleti napáchá život v přelidněném znečištěném městě.

Tento názor se změnil a nadále se mění, ačkoliv ne každý ho přijal za vlastní. O svou pleť se však začíná starat čím dál tím více mužů a tato oblast se bude stále rozvíjet. Proto je tady pro vás Studio Belle se zkušeným personálem, který doporučí správnou péči o vaši pleť

Pánské kadeřnictví

V našem Studiu Belle klademe velký důraz a individuální přístup, který je nezbytný k maximální spokojenosti klienta. Nabízíme profesionální kadeřnické služby za slušné ceny.

Dokonalý střih je základem k tomu, aby se vlasy dobře upravovaly. K tomu, abychom dosáhli perfektního střihu a byli s ním spokojeni, je důležité předchozí konzultace.

HairActiv - přístrojové ošetření  - REGENERACE VLASŮ, RŮST VLASŮ, AKTIVACE VLASŮ, VLASOVÁ HYDRATACE, LIKVIDACE LUPŮ
Brazilian Keratin Treatment CoCo's (Brazilský keratin) je světový hit pro muže s dlouhými vlasy. Krásné, zdravé, hladké, lesklé a rovné vlasy již pro vás nemusí být pouze snem.

IPL 

 • trvalé a bezbolestné odstranění nechtěného ochlupení
 • fotorejuvenace
 • odstraňování pigmentových skrvn
 • odstranění a změlčení vrásek, vypnutí pokožky
 • ošetření akné a jizev po akné

Vosková epilace pro muže

Nejrozšířenější metoda odstraňování chloupků, častěji běžně nazývaná jako vosková depilace. Tato vosková epilace má dlouhotrvající efekt a správně provedena je bezbolestná.

Používáme vosky nejvyšší kvality s protizánětlivým a zklidňujícím účinkem či s povrchově znecitlivující složkou. Po zákroku následuje důkladné protizánětlivé ošetření pokožky. Po depilaci voskem byste se na 24 hodin měli vyvarovat chlorované bazénové vodě, slunění, prostě dopřát pokožce zklidnění.

U mužů  se nejčastěji epilují záda, nohy. Minimální délka chloupků pro opravdu efektivní voskovou depilaci je alespoň 4 mm, jinak se na pásky nemusejí všechny zachytit. Pokožka zůstane dlouho hladká podle typu pleti od jednoho měsíce do šesti týdnů.

Masáže v Brně

 

 • aromatické relaxační masáže - v dnešním uspěchaném a náročném pracovním tempu hodinovou relaxaci uvítá snad každý z nás...
 • klasické i relaxační masáže
 • klasické i sportovné masáže celého těla i hlavy

Pánská manikúra a pedikúra

 • manikúra pro muže - zatlačení kůžičky, úprava nehtů, přeleštění, speciální výživa
 • výživa a ozdravení nehtů
 • P - shine - jemné obroušení nehtů, úprava kůžičky ,nanesení včelího vosku zabrušováním do nehtu, poté křemičité hlinky, následná konečná fáze
 • parafínový zábal
 • pedikúra základní mokrá
 • pedikúra peeling
 • pedikúra s masáží
 • parafín zábal nohou

Odstranění tukové tkáně z mužských problematických partií

5 argumentů pro neinvazivní kavitační liposukci 3. generace:

 1. BEZBOLESTNÁ – Bezbolestná metoda umožňující rychlé a efektivní modelování problematických partií. Kavitace je neinvazivní – tedy nevyžaduje žádný násilný zásah v podobě operace, řezání či jizev.
 2. SKUTEČNÁ – Při liposukci 3. generace je využíváme nejmodernější ultrazvuková kavitace, díky které bude výsledný efekt na Vaší siluetě měřitelný a patrný už po jednom ošetření. Za výsledky si stojíme, proto jednoduše: Pokud nezhubnete, nezaplatíte.
 3. BEZPEČNÁ – Kavitace je bezpečná. Dochází k přesnému zacílení na problematickou oblast a k redukci lokalizované tukové oblasti bez vedlejších efektů. Tělo samo postupně tuk odbourává a tak je tato metoda zároveň nejšetrnější k vašemu organizmu.
 4. ČASOVĚ NENÁROČNÁ – Liposukce 3. generace trvá pouhých 40 minut a není potřeba žádná doba na zotavení.
 5. BEZ OMEZENÍ – Ultrazvukovou kavitační liposukci mohou využít jak ženy tak i muži a to na většinu problémových partií – ať jde o bříško, stehna, zadeček, boky, záda, paže, lýtka nebo kolena.
 6. Dále vám nabídneme radiofrekvenční ošetření těla či obličeje. Při obličejové radiofrekvenci, nazývané též nechirurgickým liftingem. Prokazatelné účinky jsou patrné již po prvním ošetření.
 

Objednávka