Radiofrekvence

Pomocí radiofrekvence se zbavíte ochablé pokožky na různých částech těla a vytvarujte si svou postavu. Radiofrekvence je neinvazivní metoda, tzn. bez chirurgického zákroku, která velmi účinně a rychle zpevňuje a vypíná pokožku na různých částech těla (bříško, paže, nohy, hýždě, záda). 

Tato metoda zaznamenává vynikající výsledky při ošetření ochablé pokožky, bříška po porodu, partií, u kterých došlo k rychlému úbytku váhy. Kromě viditelně pevnější a pružnější pokožky také dochází ke znatelnému zmírnění projevů celulitidy, redukci objemu a celkové tonizaci pleti.

Radiofrekvence funguje na principu vyvolání tepelného efektu, který stimuluje tvorbu nového kolagenu. Procedura je bezbolestná, bezpečná a vysoce účinná. Vhodná je jak pro ženy, tak i pro muže.

Vacuum s radiofrekvencí

Vacuum s radiofrekvencí je naprostostá novinka na českém trhu využívající radiofrekvenční i podtlakové technologie. Výhodou je užití obou těchto technologií současně v jedné hlavici.

Pro koho je ošetření vhodné

Ošetření pomocí vacua s radiofrekvencí doporučujeme klientkám, které mají šířku tukové vrstvy menší než 2 cm, a ošetření neinvazivní liposukcí proto pro ně není vhodné. Ošetření také doporučeme, pokud potřebujete vyhladit celulitidu i v pokročilé fázi, přejete si lifting pokožky, nebo chcete pomoci svému tělu po těhotenství.

Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klienti cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se můžete vrátit zpět do běžného života.

Frekvence a počet ošetření

Počet potřebných ošetření záleží na stavu pokožky jednotlivých klientů a na jejich požadavcích. Obecně se však doporučuje prodělat 4-6 ošetření, přičemž by mezi nimi měla být pauza 7-14 dní. Následné udržovací kúry umožňují dlouhodobější zachování dosažených výsledků.

Velkou výhodou je, že není kontraindikováno opalování za podmínky, že klienti používají vhodný opalovací přípravek.

Kontraindikace

  • těhotenství a laktace
  • vážná srdeční onemocnění
  • poruchy srážlivosti krve
  • nemoci pojivové tkáně
  • rakovina
  • nedávné kolagenové výplně
  • osoby s kovovými implantáty v těle
 

Objednávka