Kadeřnictví v Brně

WEB KADEŘNICTVÍ:

 

Kadeřnictví Brno, kosmetické Studio Belle jako první v Brně používá vysoce kvalitní vlasovou kosmetiku REDKEN a přírodní profesionální vlasovou kosmetiku KAARAL/MARAES. Kompletní sortiment, který v našem salonu používáme je bez chemických konzervantů - parabenů, včetně vlasových barev. Naše produkty nezpůsobují alergie vyvolané těmito látkami, ani nepodporují vznik alergií. Unikátní složení výrobků založené výhradně na vysokém podílu přírodních léčivých složek. Nejnovější technologie výroby.

- Při pravidelném barvení našimi barvami dochází ke znatelnému zkvalitňování a zpevňování vlasu.
- Vysoký stupeň ochrany vlasů před ultrafialovým zářením, teplem při vysoušení a dalšími vnějšími agresívními vlivy.
- Všechny barvy Kaaral poskytují 100% krytí šedivých vlasů.
 
Profesionální barvy pro hedvábné vlasy se zářivým efektem
Barvy jsou projevem Vašich emocí. Vyberte si odstín, který je Vám nejbližší a dopřejte svým vlasům změnu.
S pomocí našich barev budou vaše vlasy zdravé, jemné a budou zářit.
Zdůrazněte barvu, dodejte vlasům lesk, vyzdvihněte střih, objevte samu sebe : takový je výsledek po použití barev z kolekce Baco Color Protection.
Kolekce barev Baco Vám nabízí více než 100 odstínů, obohacených o hydrolyzát z hedvábí a rýžové proteiny, které jsou svou stavbou podobné keratinu.
V naší nabídce jsou barvy jako přírodní, popelavé, fialové, zlatavé, měděné,načervenalé, hnědé, rudé a mnoho dalších odstínů......přijďte si vybrat ten Váš.
 
Naším snem je vytvářet krásné věci a proto jsme se rozhodli přetvořit vlas v něco výjimečného. Našeho snu jsme dosáhli díky novým barvám na přírodní bázi. Naše barvy obsahují proteiny z hydrolizovaného hedvábí, které jsou perfektní imitací keratinových proteinů, v přípravné fázi mají tekutou 
molekulární  strukturu a skvěle se kombinují s krémovou bází, díky čemuž barva lépe proniká do vlasu. Hedvábí obnoví jádro poškozeného a vysušeného vlasu. Emulze byla testována na 100% šedivých vlasů a zaručuje kompletní a nádherné krytí.
 
Micro pigment color technology.......nová technologie .....mikropigmenty snadno proniknou dovnitř vlasu a dodají tak barvě déle trvající sílu a lesk.
 
Terapeutické odbarvovače - specifické produkty pro zesvětlení vlasů, které Vaše vlasy vyživují a ochraňují.
 
Všechny vlasy si nejsou rovny ......a ne všechny přípravky jsou stejné!
 
Přírodní ingredience zlepšují přirozenou krásu Vašich vlasů, vyživují je, obnovují vlasové vlákno a chrání Vaši barvu.
 
Barvení vlasů u nás v salonu je perfektní rituál pro ošetření Vašich vlasů.
 
Překvapivé a  elegantně ženské produkty pro styling a finální úpravu Vašich vlasů.
 
Exkluzivní stylingová řada uspokojení nejen svým designem, ale především kvalitou. Ukojte svou posedlost po skvělém stylingu. Přidejte svým vlasům na objemu, stylu a lesku.
 
Pokud chcete sé vlasy ochránit před zničením, mít je hydratované a krásně hladké , vyzkoušejte naše přípravky. Jedná se o jedinečné přípravky, které ochrání Vaše krásné vlasy a dodají jim svěžest.
 
Nová revoluční řada vlasových regeneračních barev a intenzívní péče o vlasy  s technologií první svého druhu v Evropě!
 
Neuvěřitelná dlouhodobá hebkost, měkkost a lesk vlasů našich klientek již po jednom nabarvení nebo ošetření našimi produkty.
 
Nejrevolučněější a nejinovativnější péče v salonu pro dodání intenzívní výživy, výjimečné měkkosti a nové síly vlasům našich klientek. 
 

Výběr správného střihu

Dokonalý střih je základem k tomu, aby se vaše vlasy dobře upravovaly. Abychom dosáhli perfektního střihu a byli s ním spokojeni, je důležitá předchozí konzultce.
Velice rádi vyslechneme vaše požadavky a přání. Společně se domluvíme na nejlepší variantě a délce účesu. Nezapomínejte během konzultace také sdělit, co se vám nelíbí a co nechcete. Je to často opomíjený, ale velice důležitý detail. Správným střihem je možné podpořit objem vlasů, nebo ho naopak eliminovat. Střih se snažíme doporučit tak, aby podtrhl vaši osobnost a hodil se k tvaru obličeje. Pokud budete chtít změnu, velice rádi ji zrealizujeme.

 

Ceník

 
 

Objednávka