Přístrojová lymfatická masáž s ručním předmasírováním

Přístrojovou lymfodrenáží máte šanci získat zpátky svoji pěknou postavu a zároveň udělat něco pro zdraví. Nabízíme vám přístrojovou lymfodrenáž s ručním rozmasírováním. Lymfodrenáž provádíme pomocí přístrojem Lymphastim BTL 6000. Lymphastim BTL 6000 je přístroj pro sekvenční intermitentní presoterapii (lymfodrenáže) horních a dolních končetin a pro lokální vakuoterapii baňkami.
 
Lymfodrenáže napomáhají k očistě organismu, zmírnění procesu celulitidy, posílení imunity a odstranění svalové únavy. Kromě zeštíhlujícího a anticelulitidního efektu se těšte i na úlevu od bolestí a otoků. Dále je vhodnou pomocí od unavených a bolestivých nohou. Zmírňuje bolesti hlavy a svalové napětí účinkem stresu.
 
Pokud Vás trápí povadlá a stále méně pružná pokožka, celulitida či chcete zmírnit obezitu, tak vacupress a lymfodrenáže jsou právě pro vás! Užijte si je v příjemném prostředí moderně zařízeného salonku, kde budete mít veškeré pohodlí. Stimulace lymfy je velmi důležitá, protože nemá pumpu. Bez masáží se vám budou škodliviny stále skladovat pod kůží a přidávat vám na objemu. Nedělejte ze sebe kontejner a všechny toxiny pošlete do věčných lovišť!
 

Přístrojová lymfodrenáž

Umožňuje příjemnou a efektivní přístrojovou lymfodrenáž pomocí tlakových vln. Je to velmi efektivní způsob k postupnému odvodu nadbytečných tekutin v krevních a lymfatických cévách a zplodin látkové výměny. Pneuven prokrvuje, a tak napomáhá k optimálnímu zásobování živinami a kyslíkem. Odstraňování odpadních a toxických látek napomáhá regeneraci a detoxikaci organismu. Může se provádět po celém těle, nejčastěji se však zaměřuje na dolní končetiny. Přístrojové lymfatické masáže velice efektivně zbavují všech otoků, úspěšně bojují s křečovými žílami, odvodňují a zastavují patologické ukládání tuků.
 

Kosmetické účinky přístrojové lymfodrenáže

Přístrojové lymfatické masáže jsou také velice žádané z kosmetických hledisek, kdy zastavují předčasné stárnutí kůže a zlepšují stav pokožky, zejména v případě celulitidy. Protože se v trávicím traktu nachází také poměrně hustá síť lymfatických cév, podporují přístrojové lymfatické masáže i zažívání. Přístrojové lymfatické masáže jsou díky tlaku velice příjemné a osvěžující. Jejich frekvence závisí na typu a hloubce postižení partií nefunkčností lymfatického systému.
 

Hlavní výhody ošetření přístrojem Lymphastim BTL 6000

Obezita - presoterapie sice nemůže vyřešit podstatu obezity, ale zvýšenou lymfatickou drenáží končetin může významně přispívat ke zmenšení objemu končetin, hýždí, abdominální oblasti, boků a jiných problémových partií. Zlepšením cirkulace krve lze též příznivě ovlivnit systémovou hemodynamiku a podílet se tak na odbourávání tukových vrstev.
 
Celulitida - presoterapie může přinášet velmi dobré efekty. V případě poruchy trofiky kůže, váznoucího metabolismu a ochablosti končetin je však nutná kombinace s vakuově-kompresní terapií.
 
Detoxikace a podpora imunity - presoterapie může zvýšením lymfatické drenáže končetin i celkovým zlepšením cirkulace krve i toku lymfy významě přispívat k lepšímu metabolismu, a tím i k lepšímu vyplavování toxinů z těla a lepším imunitním reakcím organismu.
Jizvy a keloidy - presoterapie může přinést léčebný efekt především v případech spojených s dominujícím edémem a zvýšením tkáňového tonu v okolí jizev.
 
Algodystrofický syndrom - objevuje se v období hojení zlomenin. Vyznačuje se nepřiměřenou bolestí, otoky a ztuhlostí.Může přinést léčebný efekt především v případech spojených s dominujícím edémem.
 
Diabetická senzomotorická polyneuropatie - mnohočetná poškození nervů způsobující svalovou slabost, objevující se v důsledku diabetes.Může přinést léčebný efekt v ranných stádiích tohoto onemocnění a v případech s dominujícím diabetickým lymfedémem.
Diabetický lymfedém dolních končetin - účinná presoterapie může přinášet velmi dobrý efekt, a to zvláště v účelné kombinaci s podáváním vakuově-kompresní terapie.
 
Dna - výlučně pro účely prevence. Presoterapie toto samotné metabolické onemocnění sice nemůže ovlivnit, ale zvýšenou lymfatickou drenáží končetin i zlepšením periferní cirkulace krve může jako pomocná metoda přispívat k lepšímu perifernímu i celkovému metabolismu, a tím i k lepšímu vyplavování kyseliny močové z těla.
 
Eliminace následku nadměrného zatížení končetin a zvyšování jejich fyzického potenciálu -presoterapie může přinést určitý léčebný efekt, zvláště v případech spojených s otokem.
 
Lipedém, jeho prevence, resp. jeho eliminace - presoterapie může v roli podpůrné metody přinášet určité efekty i v případě tohoto onemocnění nebo při sklonech k němu.
 
Kontraindikace lymfodrenáže:
onemocnění srdce 
vysoký krevní tlak
srdeční vady 
není vhodná u pacientů s implantáty
onemocnění ledvin
těhotenství
onemocnění žil
onemocnění tepen
při horečnatých onemocněních
onemocnění kůže
angina pectoris
epilepsie
nebezpečí tromboembolie
onkologické onemocnění
 

Ceník

PERMANENTKA  10 x 45 min bez zábalu 1500  Kč

45 min bez zábalu

200 Kč

45 min se zábalem

250 Kč

Objednání na 775 44 22 55
STUDIO Belle - Kšírova 217, Horní Heršpice