Přístrojová lymfatická masáž s ručním předmasírováním

Přístrojovou lymfodrenáží máte šanci získat zpátky svoji pěknou postavu a zároveň udělat něco pro zdraví. Nabízíme vám přístrojovou lymfodrenáž s ručním rozmasírováním. Lymfodrenáž provádíme pomocí přístrojem Lymphastim BTL 6000. Lymphastim BTL 6000 je přístroj pro sekvenční intermitentní presoterapii (lymfodrenáže) horních a dolních končetin a pro lokální vakuoterapii baňkami.
 
Lymfodrenáže napomáhají k očistě organismu, zmírnění procesu celulitidy, posílení imunity a odstranění svalové únavy. Kromě zeštíhlujícího a anticelulitidního efektu se těšte i na úlevu od bolestí a otoků. Dále je vhodnou pomocí od unavených a bolestivých nohou. Zmírňuje bolesti hlavy a svalové napětí účinkem stresu.
 
Pokud Vás trápí povadlá a stále méně pružná pokožka, celulitida či chcete zmírnit obezitu, tak vacupress a lymfodrenáže jsou právě pro vás! Užijte si je v příjemném prostředí moderně zařízeného salonku, kde budete mít veškeré pohodlí. Stimulace lymfy je velmi důležitá, protože nemá pumpu. Bez masáží se vám budou škodliviny stále skladovat pod kůží a přidávat vám na objemu. Nedělejte ze sebe kontejner a všechny toxiny pošlete do věčných lovišť!
 

Přístrojová lymfodrenáž

Umožňuje příjemnou a efektivní přístrojovou lymfodrenáž pomocí tlakových vln. Je to velmi efektivní způsob k postupnému odvodu nadbytečných tekutin v krevních a lymfatických cévách a zplodin látkové výměny. Pneuven prokrvuje, a tak napomáhá k optimálnímu zásobování živinami a kyslíkem. Odstraňování odpadních a toxických látek napomáhá regeneraci a detoxikaci organismu. Může se provádět po celém těle, nejčastěji se však zaměřuje na dolní končetiny. Přístrojové lymfatické masáže velice efektivně zbavují všech otoků, úspěšně bojují s křečovými žílami, odvodňují a zastavují patologické ukládání tuků.
 

Kosmetické účinky přístrojové lymfodrenáže

Přístrojové lymfatické masáže jsou také velice žádané z kosmetických hledisek, kdy zastavují předčasné stárnutí kůže a zlepšují stav pokožky, zejména v případě celulitidy. Protože se v trávicím traktu nachází také poměrně hustá síť lymfatických cév, podporují přístrojové lymfatické masáže i zažívání. Přístrojové lymfatické masáže jsou díky tlaku velice příjemné a osvěžující. Jejich frekvence závisí na typu a hloubce postižení partií nefunkčností lymfatického systému.
 

Hlavní výhody ošetření přístrojem Lymphastim BTL 6000

Obezita - presoterapie sice nemůže vyřešit podstatu obezity, ale zvýšenou lymfatickou drenáží končetin může významně přispívat ke zmenšení objemu končetin, hýždí, abdominální oblasti, boků a jiných problémových partií. Zlepšením cirkulace krve lze též příznivě ovlivnit systémovou hemodynamiku a podílet se tak na odbourávání tukových vrstev.
 
Celulitida - presoterapie může přinášet velmi dobré efekty. V případě poruchy trofiky kůže, váznoucího metabolismu a ochablosti končetin je však nutná kombinace s vakuově-kompresní terapií.
 
Detoxikace a podpora imunity - presoterapie může zvýšením lymfatické drenáže končetin i celkovým zlepšením cirkulace krve i toku lymfy významě přispívat k lepšímu metabolismu, a tím i k lepšímu vyplavování toxinů z těla a lepším imunitním reakcím organismu.
Jizvy a keloidy - presoterapie může přinést léčebný efekt především v případech spojených s dominujícím edémem a zvýšením tkáňového tonu v okolí jizev.
 
Algodystrofický syndrom - objevuje se v období hojení zlomenin. Vyznačuje se nepřiměřenou bolestí, otoky a ztuhlostí.Může přinést léčebný efekt především v případech spojených s dominujícím edémem.
 
Diabetická senzomotorická polyneuropatie - mnohočetná poškození nervů způsobující svalovou slabost, objevující se v důsledku diabetes.Může přinést léčebný efekt v ranných stádiích tohoto onemocnění a v případech s dominujícím diabetickým lymfedémem.
Diabetický lymfedém dolních končetin - účinná presoterapie může přinášet velmi dobrý efekt, a to zvláště v účelné kombinaci s podáváním vakuově-kompresní terapie.
 
Dna - výlučně pro účely prevence. Presoterapie toto samotné metabolické onemocnění sice nemůže ovlivnit, ale zvýšenou lymfatickou drenáží končetin i zlepšením periferní cirkulace krve může jako pomocná metoda přispívat k lepšímu perifernímu i celkovému metabolismu, a tím i k lepšímu vyplavování kyseliny močové z těla.
 
Eliminace následku nadměrného zatížení končetin a zvyšování jejich fyzického potenciálu -presoterapie může přinést určitý léčebný efekt, zvláště v případech spojených s otokem.
 
Lipedém, jeho prevence, resp. jeho eliminace - presoterapie může v roli podpůrné metody přinášet určité efekty i v případě tohoto onemocnění nebo při sklonech k němu.
 
Kontraindikace lymfodrenáže:
onemocnění srdce 
vysoký krevní tlak
srdeční vady 
není vhodná u pacientů s implantáty
onemocnění ledvin
těhotenství
onemocnění žil
onemocnění tepen
při horečnatých onemocněních
onemocnění kůže
angina pectoris
epilepsie
nebezpečí tromboembolie
onkologické onemocnění
 
Ceník

45 min bez zábalu

250 Kč

45 min se zábalem

290 Kč

Ceník platný od 1.5.2023