Myostimulátor

Myostimulátor F-905 je profesionální moderní elektronický přístroj pro dokonalé prorýsování postavy a posílení svalového tonusu. Přístroj je určený ke zpevnění a zesílení stimulovaných svalů a úbytku podkožního tuku. Nejčastěji jsou stimulovány svalové skupiny břicha, hýžďové a stehenní svaly, ale je možné stimulovat i svaly na pažích, zádech apod. Po deseti procedurách se dosahuje úbytku 2–10 cm v pase, 3–5 cm v bocích a na stehnech. Ošetření myostimulátorem zároveň redukuje celulitidu. 

Výsledky se násobí, pokud se spojí léčba myostimulátorem s pohybovou aktivitou a správnou životosprávou. Je nutné dodržovat pitný režim.Nástroj byl vyvinut z prvků teorie fyziologie a sloučením s teorií čínské medicíny, mikropočítače a elektronické technologie.

Stimuluje svalstvo, pracuje ze základními akupresurními body, upravuje duševní pohodu, zprůchodňuje lymfatický systém, odstraňuje vnitřní toxiny, zlepšuje tělesnou mikrocirkulaci, zrychluje metabolismus, odstraňuje přebytečné tukové zásoby, formuje dokonale ošetřované partie a tím i celou postavu, pracuje aktivně se svalovými partiemi bez známky únavy a bolesti namáhaného svalstva. Výrazně snižuje napětí ve svalových partiích a tím dochází i k povolení svalových spazmů a celkově revitalizuje dané partie. 

Příznivým účinkem MS je odstranění zácpy a bolestivé menstruace, protože myostimulátor má protibolestivý účinek.

45 minut strávených na myostimulátoru lze přirovnat ke 2,5 hodinám cvičení v tělocvičně.

Doba aplikace je 30 - 60 minut. Myostimulaci je dobré opakovat jako sérii 10-15 procedur 3x nebo 2x za týden v rámci kompletní kúry, která upravuje stravovací zvyklosti a pohybové cvičení. Myostimulátor má velký myostimulační účinek, protože již po 5 – 6 procedurách dochází k výraznému zpevnění a zmenšení objemu pasu, stehen atd.

Dosažený efekt stimulace přetrvává a to v závislosti na životosprávě a tělesném pohybu klienta. Pokud získaný stav chceme udržet, je nutné opakovat proceduru 1× za tři týdny. Myostimulace je bezpečná léčebná, kosmetická a masážní metoda, při které klient relaxuje. Horní věkové omezení není. Před zahájením ošetření sepisujeme s klientem kartu a provedeme měření.

Myostimulátor je desetikanálový, což znamená, že užívá dvacet speciálně vodivých elektrod, které se přiloží na vybraná ošetřovaná místa. Ošetření je nebolestivé a naprosto bezpečné. 

Ceník

30 min

350 Kč

45 min

400 Kč

60 min

500 Kč

DOPORUČUJEME K CVIČENI S MYOSTIMULÁTOREM 
PŘÍSTROJOVOU LYMFATICKOU MASÁŽ

45 min bez zábalu

250 Kč 

45 min se zábalem

290 Kč

 Ceník je platný od 1.4.2023

Objednat se můžete zde

Kontraindikace:

* Lidé s arytmií
* Lidé v podnapilém stavu
* Lidé s problémy cévního systému – ledviny, močový měchýř, játra, žaludek
* v těhotenství a šestinedělí
* do 15 let
* u osob s kardiostimulátorem
* po žilních trombózách a plicních emboliích
* po infarktech
* u osob s nemocemi jater, ledvin, žaludku či střev
* u osob trpících duševními nebo vrozenými nervovými poruchami a epilepsií
* u osob s četnými pooperačními jizvami na břiše nebo na jizvy mladší než 10 měsíců
* u osob s nádorovým onemocněním
* při prvních dvou dnech menstruace
* elektrody se nesmí umísťovat na infikovaná či zánětlivá místa či na otevřené rány

MS:

Krevní oběh se zhoršuje s věkem, špatným životním stylem nebo kvůli zdravotním problémům a jedním z důsledků je celulitida především na bocích, stehnech a břiše. Celulitida může být významně ovlivněna používáním myostimulátoru na vybraných partiích. Na základě lékařských poznatků má program vhodně zvolenou frekvenci a délku pulzů. Tento program je vhodný pro klienty s otoky dolních končetin.

Ošetření hubnutí je určen k cyklické stimulaci svalů. Stimulují se především “rychlé svaly” (70%), které mají vyšší spotřebu kyslíku. “Pomalé svaly” jsou také stimulovány, což se blíží účinku jako u pomalých forem cvičení, např. strečinku či chůzi. Ošetření je vhodný pro klienty, kteří mají maximálně 10kg nadváhu.

Lze intenzívnější nastavení vhodný pro klienty s vyšší fyzickou zdatností. Tempo je rychlejší a je stimulováno 80% rychlých svalů v těle. Výsledné stahy svalů jsou ekvivalentní k běhání a přinesou rychlejší ztrátu nadbytečných kilogramů.

Zvětšení a zpevnění poprsí je určeno pro klientky s menším poprsím. Myostimulací se dosáhne lepšího prokrvení tkáně a zpevnění prsních svalů. Lepší prokrvení znamená lepší vyživení buněk a distribuci kyslíku.

Zlepšení svalového tonusu je určen ke stimulaci svalů, které jsou citlivé na nadměrnou stimulaci, např. ochablé zádové svaly. Program vydává jemné impulzy.

Úlevu od bolesti nabízí bezpečnou neinvazivní metodu k odstranění bolesti bez použití léků. Vysílají se do podkoží jemné elektrické impulzy, které svým působením na nervy inhibují pocit bolesti.

Svalové masáže, vhodné pro řešení svalové a nervové únavy, zmírnění bolesti svalů.

Zvýšení svalové tonicity a svalnatosti v postavení hrudníku, pasu a břicha, hýždě, stehna a dolní část nohy.

Cvičení organismu o urychlení krevního řečiště krevní oběh pro kanály eskalátorů a lymfatické drenáže.

 

Principem myostimulátoru je působení nízkofrekvenčního proudu ve formě monopolar nebo bipolar. Přístroj tak napodobuje činnost nervové soustavy a nahrazuje mozek – nervové dráhy tak přenesou informaci pomocí elektrických impulzů na svalovou buňku. Tělo tedy vytváří bioproudy, které řídí svaly. Účinek elektronicky vyvolaného impulzu je stejný jako u impulzu vyvolaného mozkem – vyvolá svalovou kontrakci. Signály jsou programovány tak, aby simulovaly přirozené impulzy, které vedou k příjemným a účinným svalovým kontrakcím – tím působí jako přirozené cvičení. Toto pasivní cvičení (stejně jako klasické) probíhá ve třech fázích:

*Cvičením se uvolňuje kyselina mléčná a dochází k zahřívání svalu (cca 15min).
*Zpracování kyseliny mléčné (laktátu), ale ještě nedochází ke spalování tuků (cca 15min).
*Dochází ke spalování tuků, zde už sval nebere energii z krevního řečiště, ale z tukové buňky (15min). Pokud tuto         fázi ještě prodloužíme na dvojnásobek, spálíme tak dvojnásobné množství tuku (30 min), což nám maximalizuje efekt.
*Vhodná je následná lymfodrenáž, která podpoří zpevňovací proces ve svalstvu.

Tohoto efektu využívá i řada vrcholových sportovců. I mnoho špičkových kulturistů využívá profesionálních myostimulátorů k vyrýsování svalů.

Rádi Vám poradíme a těšíme se na Vaší návštěvu. Tým STUDIA BELLE