Pedikúra v Brně

Nohy hrají v našem životě důležitou roli. Věnujme jim proto péči, jakou si zaslouží, neboť nás nosí celý život. I krátký pohled na nohy může mnohé vypovědět o svém majiteli. Je důležité se o své nohy starat celý rok nejen v létě, ale i v zimě, kdy jsou vaše nohy skryty v zimní obuvi. 
 
Každý den ujdeme přibližně 6 - 8000 kroků. Naše chodidla jsou vystavena každodenní námaze a brání se tím, že pokožka tvrdne, rohovatí a bez nutné péče praská. Nohy jsou většinou po celý den uzavřeny v neprodyšných botách, potí se, mačkají v těsných dámských střevíčkách. Vznikají nepříjemné, ale i bolestivé otlaky a mozoly.
Je proto důležité věnovat svým chodidlům patřičnou péči. Zaslouží si alespoň jednou měsíčně navštívit pedikúru, kde jim bude poskytnuta odborná péče.

V našem studiu při pedikúře provádíme péči, která zahrnuje speciální koupele, změkčování kůže, nanášení masek, masáže, upravování, lakování, stříhání a broušení nehtů na nohou. V případě vašich požadavků a potřeb provádíme i speciální úkony jako uvolňování zarostlých nehtů, obrušování ztvrdlé kůže pat a nehtů. Pedikúra zahrnuje i depilaci nohou. 

U pedikúry jde především o zdraví nohou, přesto estetický vzhled nelze také zanedbat.

Jaké služby nabízíme

  • pedikúra základní mokrá i s lakováním
  • pedikúra peeling
  • pedikúra s masáží
  • parafín zábal nohou

Základní ošetření chodidel – mořská koupel, odstranění odumřelé kůže skalpelem, úprava nehtů, nanesení výživného aroma oleje.

Aromatický olejový zábal s vůní levandule, jalovce, borovice nebo marokánského cedru a relaxační masáž od konečků prstů až po kolena. Ošetření dále obsahuje mořskou koupel, kombinovanou pedikúru, úpravu nehtů, peeleing a lakování.

Ceník

 
 

Objednávka